Protokół w sprawie rekrutacji dzieci do

Przedszkola Miejskiego w Rudniku nad Sanem

na rok szkolny 2019/2020

z dnia 28.03.2019 r.

 

 

 

Skład komisji:

Patrycja Sibiga – przewodnicząca;

Marzena Maczuga – przedstawiciel nauczycieli;

Katarzyna Niedbała – przedstawiciel Rady Rodziców.

     Komisja rekrutacyjna po rozpatrzeniu wniosków „Karta zgłoszenia dziecka do Przedszkola Miejskiego w Rudniku nad Sanem” zakwalifikowała 24 dzieci z 41 kart, jakie wpłynęły w wyznaczonym terminie. Po wyznaczonym terminie wpłynęły 4 karty zgłoszenia dziecka, 8 dzieci nie spełnia kryterium wychowania przedszkolnego.

 

Na rok szkolny 2019/2020 przyjęto:

  • 16 dzieci 3-letnich urodzonych w 2016 r.
  • 8 dzieci 4-letnich urodzonych w 2015 r.
  • 9 dzieci oczekujące na przyjęcie do przedszkola.

Lista dzieci stanowi załącznik

do protokołu w sprawie rekrutacji dzieci do

Przedszkola Miejskiego w Rudniku nad Sanem

na rok szkolny 2019/2020

z dnia 28.03.2019 r.

 

 

Lista dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2019/2020

 

Dzieci 3-letnie

  1. Andres Filip
  2. Andres Julia
  3. Gil Karol
  4. Kolasa Amelia
  5. Konior Hanna
  6. Kowal Lena
  7. Koper Adam
  8. Koszałka Aleksandra
  9. Krawiec Zuzanna
  10. Piotrowska Iga
  11. Romaszko Sara
  12. Siustrzyk Melania
  13. Tabor Matylda
  14. Trybowska Nikola
  15. Wójcik Antoni
  16. Zańko Lena

 

Dzieci 4-letnie

  1. Gieroba Mikołaj
  2. Łukowski Franciszek
  3. Piskorowski Kamil
  4. Rękawka Mikołaj
  5. Szostak Julia
  6. Tabor Antonina
  7. Tasior Anna
  8. Zakrzewski Alan

 

Lista dzieci oczekujących na przyjęcie  do przedszkola na rok szkolny 2019/2020

 1. Bębenek Maksymilian

2. Bąk Julia

3. Kusz Wiktoria

4. Madej Kamil

5. Niedziałek Bartosz

6. Skoczylas Daria

7. Stec Paulina

8. Wojtaś Alan

9. Woźny Lena

 

Lista dzieci nie spełniających  kryterium wychowania przedszkolnego zgodnie z Prawem Oświatowym (art. 31 ust.
1 Prawa oświatowego
).

  1. Karaś Małgorzata
  2. Krupa Jakub
  3. Niedziałek Bartosz
  4. Pawlos Jakub
  5. Podstawek Ksawery
  6. Socha Izabela
  7. Walicki Aleksander
  8. Zdeb Kacper

 

 Lista dzieci, których wnioski wpłynęły po terminie i nie zostały rozpatrzone

  1. Gabanyan Filip
  2. Myćko Aleksandra
  3. Niedziałek Szymon
  4. Lachman Weronika