Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Pani dyrektor za pomocą magicznego ołówka dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i słodkie upominki od zaproszonych gości. Kolejnym punktem uroczystości był poczęstunek, na którym nie zabrakło miłej i radosnej atmosfery. Na pewno  był to niezapomniany dzień dla naszych przedszkolaków!