W piątek nasze przedszkole odwiedził Pszczelarz.

W piątek 22 listopada „Misie” wybrały się do Przychodni „Centrum Zdrowia”, gdzie zapoznały się z kolejnym ciekawym zawodem, jakim jest lekarz.

We wtorek 29 października w ramach cyklu „Ciekawe zawody ” nasze przedszkole odwiedził leśnik – tata Piotrusia z grupy „Pszczółki”.

W związku z przypadającym w październiku Dniem Chleba, "Misie" wybrały się na wycieczkę do Piekarni Graham.

W piatek 13 września odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Ciekawe zawody".

We wtorek nasze przedszkole odwiedził niezwykły

W poniedziałek 10 czerwca nasze przedszkole

W środę 15 maja nasze przedszkole

We wtorek 8 maja nasze przedszkolaki

Miasto Rudnik słynie z wikliny, więc w naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć wizyty wikliniarza. Pani Henia z Centrum Wikliniarstwa pokazała dzieciom z wszystkich grup, jak wygląda wiklina oraz w jaki sposób powstają kosze. Przedszkolaki z dwóch starszych grup, czyli z „Żabek” i „Muchomorków” mogły spróbować własnych sił w wyplataniu denka. Okazało się, że to nic trudnego, a starszaki z zadaniem poradziły sobie celująco.