Dzień dietetyka – grupa „Misie”

Dzisiaj w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Dietetyka. Z tej okazji odwiedziła nas Pani dietetyk, która w ciekawy i przystępny sposób opowiedziała dzieciom o zdrowych i niezdrowych produktach. Wspólnie przygotowaliśmy także pyszny sok marchwiowo-jabłkowy, który wszystkim bardzo smakował. To był dzień pełen wiedzy i zdrowych inspiracji!

Przewijanie do góry
Przejdź do treści