Dzień zdrowego śniadania – grupa „Misie”

W grupie Misie obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania. Dzieci miały okazję samodzielnie komponować swoje kanapki, wybierając spośród różnorodnych, zdrowych składników. Było dużo radości, kreatywności i wspólnej zabawy, a na koniec wszyscy z apetytem zjedli przygotowane przez siebie posiłki. To było smaczne i wartościowe śniadanie!

Przewijanie do góry
Przejdź do treści