Cała Polska czyta dzieciom – grupa Myszki

W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom nasze Myszki odwiedziła Pani Magda Lewko – mama Maksia, która przeczytała dzieciom 2 bajeczki oraz przeprowadziła kilka zabaw matematycznych powiązanych z ruchem. Dzieci w skupieniu i zaciekawieniu słuchały bajkowych opowieści oraz z wielką ochotą rozwiązywały zadania.

Bardzo dziękujemy Pani Madzi za zaangażowanie i poświęcony nam czas, do czego zapraszamy również pozostałych rodziców.
Okazji do czytania dzieciom jest wiele i powinniśmy robić to jak najczęściej zarówno w domu, jak i w przedszkolu. Czytanie na głos stymuluje rozwój dzieci, wzbogaca ich słownictwo oraz rozwija wyobraźnię. Warto i trzeba czytać dzieciom! Tej zasady się trzymamy i codziennie głośno czytamy!