„Dzień Chłopaka” na sportowo – trening z bramkarzem MKS „Orzeł Rudnik” Grupa 4-latki

Dziś obchodziliśmy święto wszystkich chłopców trenując z bramkarzem Miejskiego Klubu Sportowego „Orzeł Rudnik”. Pan Mariusz Olko na początku opowiedział o tym jak długo gra w drużynie „Orła” , o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę w młodszej drużynie „Orła”, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie poprzez aktywność fizyczną, jakie jest zadanie bramkarza w piłce nożnej, jak ważna jest współpraca całej drużyny, aby osiągnąć sukces oraz opowiedział o niezbędnym wyposażeniu bramkarza. Po krótkim wstępie Pan Mariusz zaprosił dzieci do wspólnej rozgrzewki, po której rozegrał się mecz o złoty medal! Nasze dumne dziewczynki z wielkim zaangażowaniem kibicowały chłopcom. Nie zabrakło okrzyków sportowych i uśmiechu na twarzy Myszek. Na koniec z radością podziękowaliśmy Panu Mariuszowi za trening i wręczyliśmy skromny prezent. Po meczu wróciliśmy do przedszkola, w którym czekała na nas niespodzianka! To był dzień pełen wrażeń:)

Jeszcze raz dziękujemy Panu Mariuszowi za wspólny trening, mecz i miło spędzony czas

oraz dziękujemy Panu Krzysztofowi Gontarzowi za nagrody dla dzieci!