Dzień Misia w Bibliotece Publicznej w Rudniku nad Sanem – 4-latki Myszki

Dziś Myszki uczestniczyły w zajęciach Pani Agnieszki w Bibliotece Publicznej w Rudniku nad Sanem z okazji zbliżającego się święta Misia. Na początku Myszki wybrały swoje medale, a następnie wysłuchały bajki „Przygody Misia Uszatka” oraz chętnie odpowiadały na pytania. Dzieci z zaciekawieniem oglądały obrazki z książki, kartki, które już nie wyglądały jak na początku – dlatego, że książki są często wypożyczane oraz ta bajka jest bardzo stara i niewiele dzieci ją kojarzy. Ponadto, porównały stare, a nowe inne książki oraz gazety o misiach. Na koniec Myszki miały okazję sprawdzić się w rzucie do celu oraz Pani Agnieszka przygotowała dla nas słodki poczęstunek. W ramach podziękowań Myszki wykonały swoje pierwsze kolorowe rysunki Misia, które można podziwiać w bibliotece.

Serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas i do zobaczenia 🙂