Dzień Zdrowia Psychicznego – warsztaty z Panią Psycholog Moniką Gębala – 5 i 6 latki

Dziś przedszkolaki obchodziły bardzo ważne święto. Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się, czym jest zdrowie psychiczne oraz na czym polega praca Psychologa. Ponadto jakie w życiu towarzyszą emocje i jak sobie z nimi radzić. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały oraz aktywnie uczestniczyły w zajęciach – zadając pytania i opowiadając swoje zarówno szczęśliwe i smutne wydarzenia. Przedszkolaki wiedzą, że warto jest mieć w życiu przyjaciela i rozmawiać o swoich problemach z innymi. Wiedzą również, jak sprawić, żeby codziennie pojawiał się na ich twarzy uśmiech!

Dziękujemy Pani Monice, za wartościowe zajęcia. Ten czas był bardzo cenny i potrzebny 🙂