Przedstawienie „Chory kotek” w wykonaniu nauczycieli i pracowników przedszkola dla dzieci z okazji Dnia Dziecka

Dziś był dzień pełen niespodzianek, śmiechu i pogodnych nastrojów. Nauczyciele i pracownicy wcielili się w swoje role, a radość i zdumienie w oczach dzieci była i jest niezastąpiona. Nasze przedszkolaki odwiedził również Pan Burmistrz Tadeusz Handziak, który złożył dzieciom życzenia i wręczył słodki poczęstunek.

My Drogie Dzieci, życzymy Wam żeby każdy dzień był dla was okazją do rozwijania talentów, żebyście z radością odkrywały świat, cieszyły się swoim dzieciństwem i byli tacy uśmiechnięci codziennie!

A nam dorosłym, życzę abyśmy czerpali radość z życia i brali przykład z małych pociech i cieszyli się każdą, nawet małą chwilą!