Wycieczka do Żywej Stajenki w centrum Ogrodniczym „Mr. Garden” – 4-latki Myszki

Dziś Myszki wybrały się na wycieczkę do Żywej Stajenki w Centrum Ogrodniczym „Mr.Garden” w Rudniku nad Sanem. Dzieci na początku stworzyły piękne świąteczne stroiki, które już zdobią nasze okna w przedszkolu. Następnie poszliśmy odwiedzić zwierzątka: kucyka Wojtusia, owieczki: Pluto, Nusię, Serduszko, Rózię, Mini oraz Łatkę oraz króliki „Mandarynki”. Myszki były bardzo podekscytowane karmieniem oraz głaskaniem zwierzątek.  Zajęcia bardzo spodobały się dzieciom i na koniec każde dziecko dostało własnoręcznie zapakowany upominek. W ramach podziękowań wręczyliśmy medaliki z imionami zwierzątek oraz kartkę z podziękowaniem dla Pań  za świetną organizację oraz mile spędzony czas.  To był dzień pełen wrażeń!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy całemu zespołowi „Mr. Garden”, życzymy Wesołych Świąt i do zobaczenia!