Dzień Kota U „Misiów”

Dzisiaj obchodziliśmy „Dzień kota”. W tym dniu przedszkolaki oglądały zdjęcia różnych ras kotów oraz opowiadały o sposobie ich życia i odżywiania. Dowiedziały się co kotki mogą a czego nie powinny jeść. Poznały również najpopularniejsze koty z bajek. Rozwiązywały zagadki oraz bawiły się w różne zabawy, układały rytmy, dopasowywały kształty z brzuszków rybek do odpowiednich miseczek, rzucały kostką i karmiły myszki serem. Ćwiczyły również przyimki z kotkiem. Były ćwiczenia grafomotoryczne i kolorowanki z kotkami. Na koniec odwiedziła nas Pani Marlena Skrzypek, mama naszej Tosi i wspólnie z Tosi siostrą przyprowadziły ze sobą 2 piękne kotki. Dzieci mogły się z nimi pobawić oraz zobaczyć jakimi zabawkami się bawią.

Pani Marleno bardzo dziękujemy za te odwiedziny.