Odwiedziny piesków „Tobiego i Belli” – 4latki Myszki

Dziś Myszki miały niespodziankę! Odwiedziła dzieci Pani Teresa z swoimi czworonożnymi przyjaciółmi Tobim i Bellą. Dzieci z radością przywitały gości. Na początku pozwoliliśmy pieskom oswoić się w nowej sytuacji, następnie Pani Teresa opowiedziała o historii piesków, ile mają psich lat, o rasie shih tzu, jak rozpoznać nastrój psa po ułożeniu ogona. Dzieci zobaczyły jak należy opiekować się psem – karmienie, zabiegi pielęgnacyjne. A nawet miały okazję zobaczyć jak czesać i wymyślać wygodne fryzury dla piesków. Dzieci miały możliwość nakarmienia piesków, przytulenia się i dotykania, szczególnie że Tobi i Bella uwielbiają się przytulać, więc same się o to upominały!

Bardzo dziękujemy Pani Teresie za ciekawe i pełne emocji zajęcia oraz przybliżenie nam wiadomości o tych cudownych zwierzątkach:)